Hizmetler


Kişisel Spa Kullanımları
 
Miramar Spa’nın dinlendirici, gevşetici ve iyileştirici bakımları arasında, Türk hamamı, sauna, aroma buhar odası, şok havuzu ve hidroterapi etkili ozon spa kapsülü bulunmaktadır. Mikrop ve bakteri oluşumuna engel olmak için Miramar Spa nano teknolojik işlemden geçmiştir. Ayrıca tüm ürünlerimiz hijyenik veya tek kullanımlıktır.
 
 
 
Spa Bakımları
 
Miramar Spa bölümünde, spa hizmetleri esnasında uygulanan bakımlar, cildinizi arındırır, dengeler ve beslenmesini sağlar, farklı cilt tipleri için farklı hizmetler sunulmuştur.
 
 
 
Masaj Seremonileri
 
Tüm vücut veya bölgesel uygulanan farklı masajlar tarihi dönemlerden beri sağlık iksiri olarak görülmektedir. Sunduğumuz masaj seremonileri içinde klasik masajlar ve özel teknikler ile birleştirilerek uygulanan füzyon masajlar bulunmaktadır.
 
 
 
Yüz & Dekolte Bakımları
 
Cilt analizi, derin temizleme, gözenekleri arındırma, vakum drenaj, arındırıcı maske, besleyici masaj, oksijen yükleme ve nemlendirme işlemlerini kapsar.
 
 
 
Vücut Şekillendirici Terapiler
 
Vücut inceltici, selülit giderici ve toparlayıcı bakım programlarımız, farklı vücut yapılarına hitap eder. Vücut analizi ile vücut yapınız, sağlık durumunuz ve doku tipiniz tespit edilerek size en uygun bakım kürleri önerilir.
 
 
 
Son Dokunuş
 
Spa ve vücut bakımlarınıza tamamlayıcı olarak spamızda el & ayak ve saç bakımları, ayrıca sir ağda gibi hizmetler de sunulmaktadır.
 
 
 
Miramar Pilates Studio