Gelin Hamamı


Gelin Hamamı paketinin kullanım süresi 3 saattir. Bu süre boyunca spa alanı gelin hamamı organizasyonuna katılan misafirlerin özel kullanımına tahsis edilecektir.
 
Spa gelin hamamı konseptine uygun olarak süslenir.
 
Miramar Spa’da karşılamamız, ferah ve şık giriş dinlenme bölümünde başlar. Burada sehpalarda hazırlanmış atıştırmalıklar (cips, kuruyemiş vs.) ve özel bitki çayı ikramımızdan sonra misafirler soyunma kabinlerine geçerler. 
 
Misafirler soyunma kabinlerinde kişiye özel, steril peştamal, bornoz ve havluları ve tek kullanımlık terlikleri giyerek hamama girmeye hazır hale gelirler. Misafirlerin yanlarında havlu, terlik, vs. getirmelerine gerek yoktur. Sadece arzu etmeleri durumunda, hamamda peştamalın altına giyinmek için bikini ya da mayo getirebilirler.
 
Bu arada hamamda müzik yayını yapılmaktadır. Varsa gelin hamamı sahibinin tercih ettiği, yoksa önereceğimiz müzik kullanılmaktadır.
 
Tüm misafirlere dağıtılacak tefler ve oryantal müzik eşliğinde göbek taşında eğlence başlar. 
 
Hamamda gelin hanıma 30 dakika kese & köpük masajı yapılırken, gelin hanımın arkadaşları da kendileri yıkanırlar. Sauna ve hamamda misafirlere limonata, maden suyu, vs. soğuk içecek ikramı yapılır.
 
Hamam keyfinin ardından, misafirler kıyafet değişimi yaparlar ve tekrar girişteki dinlenme bölümüne geçilir. Burada ikram edilen çayın yanında sebzeli kiş ve meyveli muffin servisinden sonra seremoni son bulmuş olur.
 
EKSTRA HİZMET BEDELLERİ
, Gelin hamamı ile birlikte kına seromonisi arzu edilirse ( ilave 1 saat kira bedeli) farka tabidir. Bu seremonide tarafımızdan kaftan ve kına sepeti temin edilmektedır
. Gobek tasinda 10 dakikalik Oryantal show 
. Gelin hanım dışındaki diğer misafirlerimiz, arzu ederlerse 25TL karşılığında hamamda kese yaptırabilirler. 
. Standart ikramlarımız dışında, arzu edilirse 5 çeşit ikramdan  (3 çeşit soğuk meze yada salata, zeytinyağlı dolma, börek ve bir çeşit tatlı)  oluşan açık büfe hazırlanır .Dışarıdan yiyecek getirilmesi mümkün değildir.
. Ayrıca Göbek taşına Meyve Tepsisi servisi ücret karşılığı yapılabilir.
, Hizmet saatlerimiz 09.00-19.00 dahilinde
Hizmet saatlerimiz dışında AKSAM ve haftasonu yapılacak organizasyonlar için ekstra bedel söz konusudur.
Detayları görüşmek üzere sizi spamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.
 
 
Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.