Vücut Bakımları


-  Şımartıcı Vücut Bakımları
-  Mineralli Çamur Maske Bakımları
-  Jacuzzi'de Salt Terapi 
 
 
 
SIMARTICI VÜCUT BAKIMLARI 
 
SPA kapsülünde yapılan Miramar imzalı şımartıcı bakımlar
 
Toplam 3 saatlik Altın, Yeşil Çay , ve Kahveli Vücut Bakımı ve Süt Banyosu Terapisi
 
Bakımın yanında dinlenme alanları kullanımı ücretsiz. Seans sonunda özel olarak hazırlanan karışık bitki çayınızı yudumlarken, rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 
*  Altın Terapisi: Vücudu mineral yönünden besleyip, vücudun nem dengesini sağlar. Ayrıca cildin onarılıp yenilenmesine yardımcı olur.
 
*   Yeşil Çay Terapisi: Yeşil çayın antioksidan etkisi sayesinde cildi besler ve ayni zamanda detoks etkisi yaratır. Cilt yeşil çay terapisi sonrasında pürüzsüz bir görünüm kazanır.
 
*   Kahve Terapisi: Kahvenin sakinleştirici etkisi yanında kan dolaşımını artırıcı etkisi oksijen taşınmasına destek verdiği için cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 
Temiz cilde önce gözeneklerin açılması ve cilt üzerindeki ölü derinin atılması için Altın, Kahve veya Yeşil Çay kremiyle peeling yapılır, ardından uygun olan masaj yağıyla kan dolaşımını hızlandırmak maksadıyla masaj uygulanır.
 
Daha sonra hücre yenileyici etkisi olan uygun maske sargılama yoluyla tüm vücuda uygulanır ve sıcak taş terapi yatağında 20 dakika bekletildikten sonra kolaylıkla temizlenir.
 
Daha sonra misafir Altın, Kahve veya Yeşil Çay banyo terapi sütü ile dolu jakuzide 20 dakika jet havalarla masajdayken uygun ikram yapılır, uygulama sonunda cilt elastikiyetini destekleyen ve nem dengesini sağlayan Altın, Kahve veya Yeşil çay ışıltılı losyon hafifçe masaj yapılarak vücuda yedirilir.
 
Bakım dinlenme salonunda bitki çayı ikramıyla son bulur.
 
 
 
 
MİNERALLİ ÇAMUR MASKE BAKIMLARI
 
 
60 dakikalık Mineralli Çamur Maske Bakımı ve ardından ortalama 20 dakikalık Aromatik Mumlarla Yapılan Doğal Nemlendirme Masajı
 
Bu bakımın yanında ıslak alan kullanımı ücretsiz. Seans sonunda özel olarak hazırlanan karışık bitki çayı ikram edilecek.
 
Bu doğal bakım, cilde ihtiyaç duyduğu nemi ve mineralleri kazandırırken, elastikiyeti de arttırır. Vücuttaki toksin maddelerin atımını  da sağlayarak, yatıştırıcı ve rahatlatıcı da bir etki yaratır.
 
Fırça yardımıyla mineralli çamur maskesi vücuda uygulanır. Bileşiminde demir, potasyum, magnezyum, kalsiyum gibi birçok zengin mineral ve vitamin barındıran çamur maskesi, doğal peeling (ölü hücrelerden arındırma) etkisi yaparken, cildin sıkılaşmasını da sağlar.
 
Bu maske sıcak ortamda 20 dakika vücutta bekletildikten sonra ılık su yardımıyla temizlenir.
 
Daha sonra E vitamini, Omega 3 ve 6 içeren aromatik mumlar eritilerek uygulanan masaj yoğun nemlendirmenin yanı sıra benzersiz kokusu ile de sizi bambaşka bir dünyaya götürecek,
 
 
 
JACUZZİ'de SALT TERAPİ
 
Aromatik yağlar ve Himalaya Tuzu eklenmiş jacuzzide uygulanan özel terapidir.
 
*   Kan dolaşımını düzenler. Toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.
 
*   Romatizmal hastalıkların iyileşmesine yardım eder. Hidroterapik tedavide kullanılır.
 
*   Kasları yumuşatıp gevşetir. Özellikle spor vb. bedensel çalışmalardan sonra yorulan ve sertleşen adele yapısındaki spazmları giderir. Kemik ve eklemlerdeki ağrıları alır.
 
*   Vücudun dinamizminin yenilenmesini sağlar. Adeta bünyeye enerji şarj eder.
 
*   Beyin yorgunluğu, zihinsel yorgunluk, stres gibi ağır iş temposunun sinir sistemi üzerindeki olumsuz etkilerini yok eder, zindelik verir.
 
*   Vücuttaki aşırı elektrik yükünü alır, rahatlama sağlar.
 
*   Gerginlik yada geceleri uyku bozukluklari gibi depresif problemlerin atılmasında iyileştirici etki yapar.
 
*   Yağların eritilip vücudun forma girmesine, derinin ve cilt dokusunun pürüzsüzleşmesine, güzelleşmesine faydası vardır
 
 

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz. 

0216 350 00 47 -  0542 678 83 05