Yüz & Dekolte Bakımları


Cilt analizi, derin temizleme, gözenekleri arındırma, vakum drenaj, arındırıcı maske, besleyici masaj, oksijen yükleme ve nemlendirme işlemlerini kapsar.

Uzman estetisyenlerimiz tarafından cildinizin analizi yapıldıktan sonra cilt tipinize ve cildinizin ihtiyacına uygun ürünlerle yapılan temizleyici, besleyici ve onarıcı bakımlardır. 

 

 

 
MİRAMAR İMZALI DERİNLEMESİNE TEMİZLİK BAKIMLARI 
 
Cilt tipinize uygun  Biodroga ürünleri kullanılarak yapılan temizleme bakımıdır. 
 
*  Arındırıcı vakum masaj , dengeleyici maske ve nemlendirme bakımlarını içerir .
*  Normal ciltler için klasik temizlik ve vitamin bakımı 
*  Narin , hassas cilt bakımı ;allerjik hassas ciltler ideal temizleme bakımıdır.
*  Onarıcı sorunlu cilt bakımı ;yağlı, pürüzlü akneli ciltler için uygundur.
*  Optimum nemlendirme bakımı; nemsiz kuru ciltler için uygundur. 
 
Süre 1 saat    
 
 
ONARICI CİLT ve DEKOLTE BAKIM KÜRLERİ  
 
TIME  MACHINE THERAPY
 
Cildinizin yapısı ve sorunları uzman estetisyenlerimiz tarafından tespit edildikten sonra özel cilt bakım teknolojisi içeren " SKIN REJENUVATIİON  BEAUTY MACHİNE " destekli ve özel ürünler uygulanarak yapılan yüz ve dekolte bakımıdır.  Cildinizin ihtiyacına göre en az 6 seanslık kür önerilmektedir.  Etki birinci seans sonrası gözle görülür bir şekilde fark edildiğinden ilk seansta önce yüzün yarısı daha sonra diğer yarısı yapılarak misafirimiz ikna olduktan sonra diğer seanslara devam edilir. 
 
Süre 2 saat
 
 
Yenileyici ANTIAGING KÜRÜ 
 
Cilt üzerinde erken yaşlanma izlerini giderici  dokuyu onarıcı , kırışıklık ve sarkmaları gideren kök hücre bakımıdır.  Yaşa bağlı oluşan Cildin kalınlaşmasını azaltır,  cildi yeniler, dokuları canlandırır, lifting etkisi sağla
 
 
Nem dengesini düzenleyen MOISTURIZING KÜRÜ
 
Nemsiz kuru ciltler için ideal bakım kürüdür, sonoforez teknolojisi , cildin derinlerine aktif vitaminlerin ulaşmasını sağlar ,nem eksikliğine bağlı kuruluk giderilir , kuruluğa bağlı çizgiler dolgunlaşır. 
 
 
RADYOFREKANS BAKIMI
 
Radyofrekans bakımları ile cilt sıkılaşır ve yüz ovali belirginleşir. Cilt yeni kolajen stimülasyonuna başlar ve doğal bir toparlanma ve cilt kalitesinde artış elde edilir. Radyofrekans uygulaması haftada iki olmak üzere 10 seans olarak uygulanır.
 
GÖZ BAKIM KÜRLERİ 
 
Göz çevresinde oluşan, yorgunluğa bağlı  yada yaşlanmaya bağlı morlukların, koyu halkaların,     çizgilerin, kaz ayaklarının,  torbalanmanın giderilmesini sağlayan ödem giderici, hücre yenileyici  elastikiyeti artırıcı bakım kürüdür. Bakım kürlerinde elektroterapi , radyofrekans ve mikrolifting  uygulamaları son teknoloji içeren özel aparatlarla desteklenir. 
 
 
 

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin Bizimle İletişime Geçiniz. 

0216 350 00 47 -  0542 678 83 05